Atšķirības starp "Klasifikatoru pievienošana, labošana, dzēšana, apturēšana" versijām

No ''LATAK AIS''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
(Jauna lapa: *Lai veiktu darbības ar sistēmas klasifikatoriem, jāatver sadaļa Administrēšana -> Klasifikatori, kurā administrators var veikt dažādas darbības ar sistēmas esošajiem klas...)
 
1. rindiņa: 1. rindiņa:
*Lai veiktu darbības ar sistēmas klasifikatoriem, jāatver sadaļa Administrēšana -> Klasifikatori, kurā administrators var veikt dažādas darbības ar sistēmas esošajiem klasifikatoriem. <br /> <br />
+
*Lai veiktu darbības ar sistēmas klasifikatoriem, jāatver sadaļa '''Administrēšana -> Klasifikatori''', kurā administrators var veikt dažādas darbības ar sistēmas esošajiem klasifikatoriem. <br /> <br />
  
'''NORMATĪVIE DOKUMENTI'''
+
'''NORMATĪVIE DOKUMENTI''' <br />
 +
 
 +
 
 +
*Lai veiktu darbības ar normatīvo dokumentu klasifikatoru, jāatver sadaļa. Šajā sadaļā tiek attēloti sistēmā pievienotie reglamentētās sfēras normatīvie dokumenti.
 +
 
 +
[[Attēls:49_Normativie_dok.png|750px]] <br /> <br />
 +
 
 +
*Visu aktīvo normatīvo dokumentu izvēle tiks attēlota pie jaunas metodes izveides.
 +
 
 +
[[Attēls:50_norm_dok_jauns.png|500px]] <br /> <br />
 +
 
 +
*Lai pievienotu jaunu normatīvo dokumentu, jāspiež poga '''“Pievienot jaunu ierakstu”''' un tiks atvērts logs '''“Jauns ieraksts”'''.
 +
 
 +
[[Attēls:51_Norm_dok_jauns_ieraksts.png|600px]] <br /> <br />
 +
 
 +
*Logā tiek attēloti šādi lauki:
 +
**'''Kods''' – obligātais lauks. Ievadītais kods tiks attēlots normatīvo dokumentu klasifikatorā jaunas metodes pievienošanas logā, tāpēc tam ir jābūt pietiekami skaidram, lai lietotājs saprastu, ko viņš izvēlās;
 +
**'''Nosaukums''' – obligātais lauks. Nosaukums, savukārt, tiek attēlots sarakstā pēc metodes pievienošana, un šo nosaukumu pēc metožu iesniegšanas redzēs vadošais vērtētājs, eksperts u.c.;
 +
 
 +
[[Attēls:52_Norm_dok_pie_metodes.png|900px]] <br /> <br />
 +
 
 +
**'''Nosaukums pilns''' – neobligātais lauks. Iespējams norādīts normatīvā dokumenta pilnu nosaukumu;
 +
**'''Hipersaite''' – neobligātais lauks. Iespējams norādīt hipersaiti, piemēram, uz kādu no likumiem mājas lapā www.likumi.lv.
 +
 
 +
*Kad visi obligātie lauki tiek aizpildīti, tiek aktivizēta poga '''“Saglabāt”'''.
 +
 
 +
[[Attēls:53_Norm_dok_saglabasana.png|400px]] <br /> <br />
 +
 
 +
*Pēc ieraksta saglabāšanas tas tiek attēlots kopējā sarakstā ar statusu “Aktīvs”.
 +
 
 +
[[Attēls:54_Norm_dok_saraksta.png|900px]] <br /> <br />
 +
 
 +
*Ierakstus nav iespējams dzēst un labot – tos var tikai apturēt, spiežot uz pogas “Apturēt”. Tad ieraksts tiek nomainīts statuss uz “Apturēts”, un tas vairs netiks attēlots normatīvo dokumentu klasifikatorā. Pēc apturēšanas to ir iespējams atkal aktivizēt, spiežot uz “Aktivizēt”.
 +
 
 +
[[Attēls:55_Norm_dok_aktiviz.png|400px]] <br /> <br />

Versija, kas saglabāta 2016. gada 23. augusts, plkst. 15.18

Home < Klasifikatoru pievienošana, labošana, dzēšana, apturēšana
 • Lai veiktu darbības ar sistēmas klasifikatoriem, jāatver sadaļa Administrēšana -> Klasifikatori, kurā administrators var veikt dažādas darbības ar sistēmas esošajiem klasifikatoriem.

NORMATĪVIE DOKUMENTI


 • Lai veiktu darbības ar normatīvo dokumentu klasifikatoru, jāatver sadaļa. Šajā sadaļā tiek attēloti sistēmā pievienotie reglamentētās sfēras normatīvie dokumenti.

49 Normativie dok.png

 • Visu aktīvo normatīvo dokumentu izvēle tiks attēlota pie jaunas metodes izveides.

50 norm dok jauns.png

 • Lai pievienotu jaunu normatīvo dokumentu, jāspiež poga “Pievienot jaunu ierakstu” un tiks atvērts logs “Jauns ieraksts”.

51 Norm dok jauns ieraksts.png

 • Logā tiek attēloti šādi lauki:
  • Kods – obligātais lauks. Ievadītais kods tiks attēlots normatīvo dokumentu klasifikatorā jaunas metodes pievienošanas logā, tāpēc tam ir jābūt pietiekami skaidram, lai lietotājs saprastu, ko viņš izvēlās;
  • Nosaukums – obligātais lauks. Nosaukums, savukārt, tiek attēlots sarakstā pēc metodes pievienošana, un šo nosaukumu pēc metožu iesniegšanas redzēs vadošais vērtētājs, eksperts u.c.;

52 Norm dok pie metodes.png

  • Nosaukums pilns – neobligātais lauks. Iespējams norādīts normatīvā dokumenta pilnu nosaukumu;
  • Hipersaite – neobligātais lauks. Iespējams norādīt hipersaiti, piemēram, uz kādu no likumiem mājas lapā www.likumi.lv.
 • Kad visi obligātie lauki tiek aizpildīti, tiek aktivizēta poga “Saglabāt”.

53 Norm dok saglabasana.png

 • Pēc ieraksta saglabāšanas tas tiek attēlots kopējā sarakstā ar statusu “Aktīvs”.

54 Norm dok saraksta.png

 • Ierakstus nav iespējams dzēst un labot – tos var tikai apturēt, spiežot uz pogas “Apturēt”. Tad ieraksts tiek nomainīts statuss uz “Apturēts”, un tas vairs netiks attēlots normatīvo dokumentu klasifikatorā. Pēc apturēšanas to ir iespējams atkal aktivizēt, spiežot uz “Aktivizēt”.

55 Norm dok aktiviz.png